1112

W maju odbyło się pięciodniowe spotkanie wirtualne organizowane przez naszych partnerów z Turcji. Podczas spotkania obejrzeliśmy zdjęcia w tematyce "My City - Background and details" przesłane przez każdą szkołę. Uczniowie i nauczyciele opowiadali o miejscach przedstawionych na zdjęciach.W ostatnim dniu została przygotowana prezentacja łącząca wszystkie partnerskie miasta.

Zapraszamy na stronę internetową projektu, gdzie można obejrzeć wyniki naszej pracy.

1314

16

W kwietniu 2023 roku odwiedzili nas Nasi Partnerzy z Grecji i Turcji. Dni, które spędziliśmy razem były pełne wrażeń i owocnej pracy nad projektem. Głównym tematem tego spotkania było "One day in my life - the principles of photography". Wcześniej uczniowie mieli za zadanie wykonać zdjęcia różnych momentów swojego codziennego, typowego dnia.

Drugiego dnia pobytu odbyły się warsztaty z profesjonalnym fotografem, który obejrzał zdjęcia wszystkich uczniów i udzielił nam cennych wskazówek. Następnego dnia fotograf uczył nas zasad fotografii. To był bardzo ciekawy wykład, podczas którego dowiedzieliśmy się na co zwracać uwagę podczas robienia zdjęć. Ponadto kolejnego dnia obejrzeliśmy wystawę zdjęć i wysłuchaliśmy wykładu regionalnego pasjonata fotografii. 

Nasze kilkudniowe spotkanie obfitowało w spotkania towarzyskie, integracyjne, oglądaliśmy miejscowe atrakcje i zabytki, odwiedziliśmy władze miasta. Spacerowaliśmy  nad Jeziorem Nyskim miło spędzając czas na łonie natury.

Zapraszamy na fotorelację i wyniki naszej pracy na naszą stronę internetową.

234

57

 
341671002 529332909415124 6336519063731263006 nErasmus+
 
Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się spotkanie z naszymi partnerami w ramach projektu Erasmus+.
Czekamy 🛩 🚆🛥‍️ na naszych gości🇵🇱 z Turcji 🇹🇷i Grecji 🇬🇷!
 
Mamy nadzieję, że spodoba im się nasza Nysa, i że będzie to inspirujące spotkanie!